O firmie

Nałęczowska Spółka Handlowa prowadzi działalność w segmencie handlu detalicznego artykułami spożywczymi oraz chemiczno – kosmetycznymi. Oferujemy również przy naszych placówkach handlowych powierzchnie do wynajęcia na cele handlowe i usługowe.

Obszar działania skupia się na terenie województwa lubelskiego a podstawowa działalność (handel detaliczny) prowadzona jest na terenie miast i gmin Nałęczów, Bełżyce i Karczmiska.

Na dzień dzisiejszy posiadamy cztery placówki handlowe: trzy supermarkety oraz drogerię, usytuowane odpowiednio:

  • supermarket Nałęczów, ul. 1 Maja 12
  • supermarket Bełżyce, ul. Bychawska 17
  • supermarket Karczmiska, ul. Centralna 5
  • drogeria Nałęczów, ul. 1 Maja 12

Staramy się aby nasze placówki w pełni zaspokajały potrzeby klienta. Na półkach znaleźć można szereg produktów regionalnych (pieczywo, nabiał, alkohole), których jakość i smak doceniane są przez całe pokolenia. Staramy się także uzupełniać ofertę o zdrową żywność i produkty dietetyczne. W supermarkecie w Nałęczowie goście tego uroczego miasta mogą też zakupić pamiątki w postaci wyrobów ze szkła i porcelany. Aby spełnić oczekiwania klientów co do atrakcyjnych cen staramy się wprowadzać szereg promocji. Cyklicznie ukazują się nasze gazetki, gdzie kilkadziesiąt produktów można znaleźć w cenach, które z powodzeniem mogą konkurować z promocjami hipermarketów czy sklepów dyskontowych.

Przed sklepami można zaparkować samochód a dla osób niepełnosprawnych są wybudowane podjazdy. Zakupy w naszych sklepach to również szereg dodatkowych usług, takich jak płatności kartą, talonami, doładowania telefonów typu „pre-paid”, opłacanie rachunków, wypłata gotówki poprzez usługę „cash back”. Wreszcie bliskość bankomatów oraz długie godziny otwarcia sprawiają, że zakupy są u nas przyjemnością. Jeśli pozwalają na to warunki lokalowe (większa powierzchnia nieruchomości niż potrzeby sklepu) staramy się wynajmować wolną przestrzeń z myślą o naszych klientach. Przy naszych supermarketach prowadzą działalność między innymi takie podmioty jak bank, punkt lotto, kwiaciarnia, zegarmistrz czy cukiernia. Klient odwiedzając nasze sklepy może przy okazji zakupów załatwić kilka spraw oszczędzając czas.

Nałęczowska Spółka Handlowa ma aspiracje do tego, aby zostać liczącym się na lubelszczyźnie podmiotem w handlu detalicznym artykułami FMCG. Chcemy zwiększyć ilość sklepów tak aby móc skutecznie konkurować z zachodnimi sieciami oraz zapewnić bezpieczną przyszłość firmy. Planujemy zwiększać swój potencjał zarówno na drodze rozwoju organicznego jak i współpracy z innymi podmiotami z segmentu handlu detalicznego bądź posiadającymi niezagospodarowane nieruchomości, umożliwiające tego typu działalność.Poszukujemy lokalizacji
Powierzchnie do wynajęcia
Nasze sklepy

Copyright © 2015 NSH Sp. z o.o.

designed by onkoban.pl, coded by artspace.pl