Drogeria

Drogeria alibi

Nałęczowska Spółka Handlowa prowadzi od października 2013 r. samoobsługową drogerię w Nałęczowie, przy ul. 1 Maja 12 (niski parter). Jest to sklep o powierzchni 130 mz art. kosmetycznymi, higienicznymi, chemią gospodarczą i akcesoriami do pielęgnacji. Główny nacisk jaki kładziemy w dostosowaniu drogerii do potrzeb naszych klientów to szeroki asortyment, niskie ceny, liczne promocje oraz profesjonalne doradztwo personelu.

Drogeria jest czynna 7 dni w tygodniu od 9:00 do 19:00 (w niedzielę od 10:00 do 16:00). Na tym samym poziomie znajduje się parking, więc dojazd dla osób niepełnosprawnych oraz wózków dziecięcych nie stanowi najmniejszego problemu. Schody w górę prowadzą do supermarketu. W bliskiej odległości znajdują się bankomaty trzech różnych banków. Przy okazji zakupów można załatwić wiele innych spraw, gdyż w bliskim sąsiedztwie drogerii znajdują się m.in. punkt lotto, kwiaciarnia, bank, cukiernia, zegarmistrz, sklepy.

Sprzedaż odbywa się w systemie samoobsługowym poprzez skanowanie kodów kreskowych, dzięki czemu można szybko i sprawnie sfinalizować zakupy unikając stania w długich kolejkach. Dodatkowo w kasie zamontowany jest czytnik kart płatniczych i terminal doładowań telefonów komórkowych w systemie pre – paid. Jako jedni z pierwszych na lubelskim rynku wprowadziliśmy usługę „cash back”, czyli możliwość wypłaty w kasie gotówki (max. 200 zł) przy okazji zakupów.

Na życzenie klientów zakupione produkty możemy zapakować w formie eleganckiego prezentu. Usługa ta cieszy się popularnością zwłaszcza w przypadku perfum i droższych kremów. Z możliwości nabycia emitowanych przez nas talonów zakupowych korzysta z roku na rok coraz więcej firm i instytucji. Oczywiście w kasach akceptowane są popularne w Polsce talony: Sodexho, Bonus Systems oraz Cheque Dejeuner.

Drogeria alibi oferuje bogaty asortyment towarów w takich kategoriach jak m.in.:

 • kosmetyki i akcesoria do makijażu (oczy, twarz, usta, paznokcie)
 • dezodoranty, perfumy
 • kremy, balsamy
 • szampony, odżywki, farby do włosów
 • kosmetyki i przybory do golenia
 • mydła i akcesoria do kąpieli
 • szczoteczki i pasty do zębów
 • art. higieniczne
 • art. dla dzieci
 • chemia gospodarcza
 • zestawy kosmetyczne
 • biżuteria

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku handlowym jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom miłą obsługę, konkurencyjne ceny i szereg promocji. Dochodzi do nas wiele głosów, iż nasi klienci bardzo często przy porównaniu cen różnych towarów odkrywają, że w alibi jest taniej niż w sieciowych drogeriach! Staramy się na bieżąco monitorować rynek i podstawowy wniosek jaki wynika z tych obserwacji można sprowadzić do stwierdzenia, iż duże sieci drogerii przyciągają klientów kilkoma promocjami na wybranych „topowych” produktach (np. marka Nivea, Colgate) podczas gdy pozostały asortyment mają w podobnych do naszych lub wyższych cenach. Niewiele osób liczy także koszty dojazdu i stracony czas kiedy wybierze się na zakupy do oddalonego o 30km sklepu.

Dzięki systemowi cyklicznych dostaw na półkach drogerii znajdują się zawsze produkty z aktualną datą przydatności do użycia. Cyklicznie ukazuje się gazetka, gdzie kilkadziesiąt produktów można znaleźć w cenach, które z powodzeniem mogą konkurować z promocjami wiodących w Polsce sieci.

Zapraszamy na zakupy do naszej drogerii:Poszukujemy lokalizacji
Powierzchnie do wynajęcia
Nasze sklepy

Copyright © 2015 NSH Sp. z o.o.

designed by onkoban.pl, coded by artspace.pl