A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: libraries/Menus.php

Line Number: 270

';" onfocus="if(this.value=='

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: libraries/Menus.php

Line Number: 270

') this.value='';" class="szukajka" name="fraza" value="

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: libraries/Menus.php

Line Number: 270

" />

Uruchomienie magazynu centralnego w Lublinie

2016-09-05

Po trwających kilka miesięcy przygotowaniach NSH uruchomiła swój magazyn centralny. Długoletnia umowa najmu z firmą Panattoni umożliwiła pozyskanie nowoczesnej powierzchni magazynowej, przystosowanej do wysokiego składowania artykułów spożywczych.

Obiekt znajduje się w parku logistycznym na terenie specjalnej strefy ekonomicznej w dzielnicy Felin i jest doskonale skomunikowany z obwodnicą Lublina, co pozwala na sprawne realizowanie dostaw do każdego miejsca w województwie.

Wynajęta powierzchnia to ponad 1 300 m2, z czego większość zajmuje część magazynowa. Powierzchnia zaplecza biurowego zapewnia komfortowe warunki pracy dla pracowników działu handlu i logistyki. Na potrzeby pracy magazynu zakupione zostały regały wysokiego składowania firmy Stow oraz elektryczne wózki widłowe marki Still. Dostawy do sklepów są realizowane samochodem ciężarowym marki DAF, który jednorazowo może przewieźć 12 palet.

W związku z uruchomieniem magazynu centralnego pracę w firmie rozpoczął Mariusz Stajkowski, który swoje kilkunastoletnie doświadczenie na rynku FMCG zdobywał w takich firmach jak Nestle Waters, Terravita czy Malwa. Będzie odpowiadał za całość pracy magazynu, związaną z zakupami i logistyką. Z magazynu centralnego będą zaopatrywane wszystkie supermarkety alibi w asortyment spożywczy o długim terminie przydatności, nie wymagający specjalnych warunków przechowywania i transportu.

- Uruchomienie magazynu centralnego w Panattoni Park Lublin to dla nas kolejny krok w rozwoju firmy ale też duże wyzwanie w zarządzaniu – podkreśla Grzegorz Kobus, Prezes NSH. Dokładamy nowe ogniwo w łańcuchu zaopatrzenia naszych sklepów i musimy w krótkim czasie nauczyć się jak skutecznie zarządzać własną logistyką. Jeśli wykorzystamy szanse, jakie daje nam ścisła współpraca z producentami, większa samodzielność zakupowa i własne zaplecze detaliczne to każdy dodatkowy sklep da nam zysk jako efekt skali. Oczywiście na tle całości asortymentu, jaki mamy na półkach w naszych supermarketach jedynie mała część dostaw będzie realizowana centralnie ale chcemy zdobyć doświadczenie, które jest niezbędne na drodze rozwoju każdej sieci handlowej.wstecz

Poszukujemy lokalizacji
Powierzchnie do wynajęcia
Nasze sklepy

Copyright © 2015 NSH Sp. z o.o.

designed by onkoban.pl, coded by artspace.pl